www.tournavigator.cz
christian louboutin lodičky,kabelky christian louboutin,christian louboutin tenisky,boty na podpatku christian louboutin
<
Úvod ::  Jak nakupovat

Jak nakupovat


Shippping

Mezinárodní expresní službu používáme pro všechny mezinárodní doručení. Obvykle je každá položka ve vaší objednávce na skladě, zboží bude odesláno 2-3 dny po obdržení objednávky. Ponechte prosím přibližně 3-5 pracovních dnů od odeslání. Další zpoždění mohou nastat v období od září do března kvůli vysoké poptávce a vysokému zatížení poštovních a celních služeb. Položky by proto mohly být přijaty po Vánocích, pokud je vaše objednávka umístěna příliš pozdě, děkujeme za pochopení. A Severní strana není zodpovědná za ztrátu nebo poškození vaší objednávky při přepravě. Tuto zodpovědnost zašlete ihned po odeslání objednávky lodní společnosti.

Mezinárodní objednávky mohou být předmětem dovozních daní / cel. Pro informaci kontaktujte místní celní úřad.

Zrušení

Pokud chcete objednávku zrušit, musíte nám okamžitě zaslat e-mail. zdarma platí storno poplatek. Většina objednávek je odeslána do 1-2 dnů od data objednávky. Odeslané objednávky nelze zrušit.

Vrací se

V případě nepravděpodobné chyby při výrobě bychom zákazníkovi vyměnili / opravili výrobky bez nákladů. Chcete-li vrátit položku, musíte nám zaslat e-mail a informovat o tom důvod. Dále vám poskytneme další pokyny. Jakmile dorazí položka, připočítáme vám původní způsob platby.

Výměny

Kontaktujte nás s Vaším ID objednávky a číslem sledování objednávky. Pokud chcete vyměnit položky za jiný styl, budete muset vrátit své položky k vrácení peněz (podle zásady pro vrácení) a umístit novou objednávku pro styl, který upřednostňujete.

Před odesláním položek je nutné nás kontaktovat. Všechny položky, které nám byly zaslány, musí být v původním stavu, tj. Neopotřebované, upravené nebo vyprané, se všemi značkami připojenými. Opotřebené nebo špinavé předměty se vám vrátí zpět.

Nepokryjeme náklady na přepravu za výměny, budete odpovědní za vrácení poštovného a za přepravní a manipulační náklady na zaslání vyměněných zásilek zpátky k vám.

zpět